10 rocznica nadania szkole imienia

W dniu 14.10.2013r. w naszej szkole w Garnku odbyła się uroczystość 10 rocznicy nadania Z.Sz. imienia B. Prusa.
Uczniowie przygotowani przez panie: D. Kozłowską i J. Wójcik przybliżyli sylwetkę patrona oraz zaprezentowali jego twórczość poprzez odegranie scenek z "Lalki", "Anielki", "Katarynki" oraz głośne odczytanie fragmentu "Antka".
Odbyły się również projekcje filmu z nadania szkole imienia z 4.10.2003r. oraz prezentacji multimedialnej przedstawiającej zdjęcia z tej uroczystości.
Obie projekcje opatrzone zostały komentarzem pani dyrektor.
10 rocznica nadania szkole imienia połączona była ze ślubowaniem kl. I gimnazjum oraz Dniem Nauczyciela. Uroczystość odbyła się w specjalnie przygotowanej dekoracji. Uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście mogli obejrzeć wystawę dokumentów i publikacji sprzed 10 lat.

patr.jpg