ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ

10 października 2013 r. do grona uczniów Zespołu Szkół im. B. Prusa w Garnku przyjęliśmy 15 dzieci z rocznika 2006. Zarówno dla pierwszoklasistów, jak i ich rodziców był to jeden z najważniejszych dni w życiu. Pierwszaki zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na zaszczytne miano ucznia. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przysięgi uczniowskiej, po której każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia dokonanego symbolicznym ołówkiem przez panią dyrektor. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w czasie którego z ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne oraz globusy zakupione przez rodziców.
Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów!