DZIEŃ CHŁOPAKA 2013

W dniu 1 października 2013 roku odbyła się dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie mogli bawić się przy rytmach nowoczesnej muzyki już od 16:00. Następnego dnia, tj. 2 października została zorganizowana akademia, również z okazji święta chłopców. Z każdej klasy zostali wybrani kandydaci do konkursu o tytuł „Super chłopaka”. Wszyscy chłopcy zacięcie walczyli o zwycięstwo, przy wspaniałym dopingu publiczności. Ostatecznie tytuł „Super chłopaka” ze szkoły podstawowej zdobył Bartłomiej Strojec z klasy VI, a z gimnazjum Piotr Kapusta z klasy II. Wszystkim chłopcom dziękujemy za zaangażowanie i dobrą zabawę.

kwiat.jpeg