MUST BE THE MUSIC.

Nasz słynny absolwent PIOTR SZUMLAS
W ubiegłą niedzielę tj. 12.05.2013r. cała Polska z zapartym tchem obserwowała wielki finał programu „Must be the music”. Zwycięzcami okazali się Piotr Szumlas i Jakub Zaborski. To ci dwaj skromni, cisi, ale perfekcyjnie przygotowani chłopcy podbili serca większości telewidzów biorących pośredni udział w tym programie poprzez głosowanie sms-owe. Jesteśmy dumni jako szkoła, że Piotr Szumlas to nasz absolwent sprzed trzech lat. Piotr już w Gimnazjum żywo interesował się muzyką, równocześnie uczęszczał do dwóch szkół: do naszego gimnazjum oraz do szkoły muzycznej I stopnia. Godzinami ćwiczył, grając na swojej gitarze. Na zakończenie roku szkolnego 2009/2010, kiedy jego klasa kończyła Gimnazjum w Garnku, Piotr dał mini koncert, występując w części artystycznej przygotowanej przez absolwentów, do których należał. Wtedy to po raz pierwszy wszyscy usłyszeliśmy go i mogliśmy podziwiać jego umiejętności gry na gitarze. Byliśmy zachwyceni jego kunsztem muzycznym i z przyjemnością wsłuchiwaliśmy się w brzmienie jego gitary. Cieszymy się razem z Piotrem oraz jego rodzicami, którzy są nauczycielami uczącymi z naszej szkoły, z jego wielkiego sukcesu, życzymy mu jeszcze wielu wygranych konkursów, nagranych płyt, tysięcy zachwyconych jego muzyką fanów oraz realizacji jego najskrytszych zamierzeń związanych z muzyką, jak i marzeń w życiu prywatnym.
Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych podbojów scenicznych!

szumlas.jpg