Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 kwietnia 2013r. odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół im. W. Szafera w Złotym Potoku. Udział w konkursie wzięli przedstawiciele 12 gimnazjów z powiatu częstochowskiego. W skład komisji turnieju wchodzili przedstawiciele Centralnej Szkoły Straży Pożarnej w Częstochowie. Po napisaniu testu uczniowie wraz z opiekunami mieli okazję zwiedzić szkołę oraz internat. Ponadto wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na „złoto potokowy żurek”. Następnie odbyła się część ustna. Po odpowiedzi na serię pytań w części ustnej w kategorii szkoły podstawowej II miejsce zajął Dawid Witczak, uczeń klasy VI. Gratulujemy sukcesu!!!

zdjęcie.jpg