STYPENDIA WÓJTA ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2012/13

Na ostatniej Sesji Rady Gminy Kłomnice Wójt Gminy Kłomnice pan mgr Adam Zając wyróżnił uzdolnionych i pracowitych uczniów z terenu Gminy Kłomnice przyznając Stypendia Wójta Gminy Kłomnice. Stypendia Wójta Gminy są uznaniowe i mają na celu wspieranie uzdolnionych uczniów z terenu naszej gminy, którzy osiągając sukcesy promują Gminę Kłomnice poza jej granicami. Na spotkanie z radnymi naszej gminy zostali zaproszeni stypendyści, ich rodzice oraz dyrektorzy placówek oświatowych, na którym uczniowie otrzymali gratulacje i pamiątkowe dyplomy. Stypendystką Wójta Gminy Kłomnice za I półrocze roku szkolnego 2012/2013 z naszej szkoły została uczennica kl. III Gimnazjum Klaudia Musiał.

stypendium.jpg