DZIEŃ KOBIET 2013

Dnia 08.03.2013r. w naszej szkole odbył się "Dzień Kobiet", a więc święto żeńskiej części globu ziemskiego. Samorząd uczniowski przygotował wybory najlepszej żeńskiej drużyny roku 2013.
Reprezentacje klas w składzie:

• kl. IV - Weronika Małek i Patrycja Boral;
  • kl. V- Patrycja Kapłan i Weronika Rodziewicz;
  • kl. VI - Kasia Lechanta i Patrycja Cielebiaś;
  • kl. I G - Aleksandra Wójcik i Daria Kowalczyk;
  • kl. II G - Weronika Dziagacz i Weronika Pruszek;
  • kl. III G - Justyna Nocuń i Ania Wójcik.

Dziewczyny rywalizowały w takich konkurencjach jak: quiz związany z pracami domowymi, kalambury, odgadywanie piosenek, literowanie trudnych słów i zaplatanie warkoczyka.
W szkole podstawowej: I miejsce zajęła klasa VI, II miejsce klasa IV, a trzecie V. W gimnazjum: I miejsce zajęła klasa II, a II ex quo klasa III i I.
Dzieciaczkom z oddziału przedszkolnego i klas I-III SP zorganizowano pokaz mody wiosennej. Dziewczynki przygotowały piękne stroje. Wszystkie dzieci dostały harfy z napisem:„SUPER DZIEWCZYNA 2013”. Imprezę szkolną poprowadził uczeń klasy III gimnazjum Bartłomiej Ledwan.

kobiety (90).JPG